125378478_2850679438498635_267485073762757685_n

WYGODNIE I COOL vs ATRAKCYJNA TY? Tak to możliwe!

Jako kobiety gramy w życiu wiele ról bez względu na to, jaki zawód wykonujemy na co dzień. W najbardziej zapracowane dni jesteśmy nie tylko pracownikami, jesteśmy też matką, pielęgniarką, sprzątaczką, szoferem, przedsiębiorcą, kucharką itd. W podobne dni spodnie dresowe bardzo kuszą i całkowicie rozumiem kobiety, które od rana do wieczora w nich występują. Kiedy jesteśmy w ciągłym biegu i nie mamy nawet minuty, żeby usiąść i złapać oddech a nałożenie tuszu do rzęs wydaje się niepotrzebną stratą czasu. Wtedy właśnie człowiek na serio zaczyna się zastanawiać, czy nie lepiej by było włożyć piżamy do biura- w końcu zawsze można wytłumaczyć że chodzi o eksperyment modowy. Jednak szczerze mówiąc spodnie od dresu i spółka nie służą naszemu poczuciu własnej wartości- poza siłownią rzecz jasna. Co więcej nasz poziom energii drastycznie spada, kiedy mamy je na sobie nawet w weekendy, w czasie przeznaczonym na odpoczynek od pracy.

Wszystkie czasem lubimy się niedbale ubrać czy to z braku czasu, wygodnictwa, czy- no cóż – lenistwa. Ale kochane- stać nas na więcej. Wygoda jest kluczem do pewności siebie, ale nie chodzi tu bynajmniej o pójście na łatwiznę; kiedy czujesz się wygodnie, pokazujesz światu wdzięk, szyk i pewność siebie. Doskonale widać, że nie czujesz się dobrze, kuśtykając na zbyt wysokich szpilkach, czy próbując złapać oddech w za ciasnej sukience koktajlowej. Ale jest istotna różnica między wygodą a niechlujnością, której kobiety czasem nie widzą.

Uważam, że pokazując się światu powinnyśmy zawsze prezentować najlepszą, najatrakcyjniejszą wersję siebie- nie ważne czy wyskakujesz na szybkie zakupy, czy robisz przełomową w swojej karierze prezentację biznesową. Nie ma znaczenia, czy jesteś z dziećmi na placu zabaw, czy siedzisz w biurze nad projektem. Gdziekolwiek byś nie poszła i cokolwiek byś nie robiła, kluczową sprawą jest, żebyś zawsze pokazywała innym siebie z najlepszej strony- dzięki temu zaczniesz na prawdę czuć się jak najdoskonalsza wersja siebie. A szczerze mówiąc, trudno ten stan osiągnąć w rozciągniętym dresie. Jeśli na prawdę masz ambicję, żeby odnieść sukces we wszystkich dziedzinach życia- w związku, życiu rodzinnym, przyjaźni- ważne jest, żeby wyglądać i czuć się jak silna, kochająca i zorganizowana kobieta. Odnalezienie właściwego rytmu może okazać się łatwiejsze niż myślisz.

Ewa Kucharska

Style Coach

Pro Style Instructors

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.